https://zsm1krakow.pl/1517-ukwiecone-szkolne-patio#sigProGalleria8cd11780cc
Przestrzenią wartą spojrzenia czynią je troskliwe ręce pana Wiesia i Krystiana, którzy pielęgnują przyszkolną zieleń z największą czułością. Ale tej wiosny nasze patio będzie jeszcze piękniejsze, ponieważ udało się pozyskać sadzonki różnobarwnych petunii, begonii i aksamitek, które rozgościły się wśród zieleni.
Myśliciel i pisarz Ralph Waldo Emerson powiedział: "Ziemia śmieje się kwiatami". Ten nasz - szkolny kawałek ziemi dzięki posadzonym kwiatom śmieje się bardzo pięknie. Badania naukowe potwierdzają, że kontakt z naturą aktywnie obniża poziom stresu. Redukuje też zmęczenie i odpręża, a patrzenie na kwiaty i zieleń to naturalny sposb na poprawę samopoczucia. Mamy zatem nadzieję, że droga do szkoły w tak pięknych okolicznościach przyrody będzie wszystkich pozytywnie nastrajać na każdy wiosenny dzień.
Dziękujemy wszystkim pracownikom szkoły, którzy dbając o zieleń - tę wokół szkoły i tę, na szkolnych korytarzach i w salach lekcyjnych, przyczyniają się do poprawy naszego samopoczucia.
-
Click to open image!
Click to open image!
-
Click to open image!
Click to open image!
-
Click to open image!
Click to open image!
-
Click to open image!
Click to open image!
-
Click to open image!
Click to open image!
-
Click to open image!
Click to open image!
-
Click to open image!
Click to open image!
-
Click to open image!
Click to open image!
-
Click to open image!
Click to open image!
https://zsm1krakow.pl/1517-ukwiecone-szkolne-patio#sigProGalleria0f5a5aef4e